Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions

Kampanyalarımız

KAMPANYALARIMIZ

 

*Daha Önce Otelimizde Konaklayan Misafirlerimiz

Eğer daha önce otelimizde konakladıysanız, sizlere bir sonraki rezervasyonunuz için %20 indirim imkanı sunuyoruz. Bunun için online sitemizde rezervasyon yaparken promosyon kutusuna "repeatguest20" kodunu girmeniz  ve ek isteler kutusuna T.C. kimlik numaranızı yazmanız yeterli.

 

*Benim Arkadaşım

Daha önceden otelimizde konaklayan bir arkadaşınız bizi size tavsiye ettiyse bu jeste bir sürprizimiz var. Biz de size otelimizde  konaklamanız için %15 indirim imkanı sunuyoruz. Bunun için online sitemizde rezervasyon yaparken promosyon kutusuna "friendofmine15" kodunu girmeniz  ve ek istekler kutusuna otelimizde konaklayan arkadaşınızın isim ve T.C. kimlik numaranızı yazmanız yeterli.

 

*Son Dakika

Bazen hayatın hengamesinden sıkılıp kısacık bir molaya ihtiyacınız olur. Plansız atarsınız kendinizi yollara. İşte tam da bu zamanlarda size rahat bir nefes aldırmak için biz burada sizleri ağırlamaya hazırız. Bunun için online sitemizden rezervasyon yaparken, promosyon kutusuna "lastminute10" kodunu girmeniz  ve ek isteler kutusuna giriş saatinizi yazmanız yeterli. Bu promosyon giriş tarihinizden 48 saat öncesine kadar geçerlidir.

 

*Tek Yön Ücretsiz Transfer

Online sitemizden minimum 2 gece rezervasyon yapan misafirlerimize ücretsiz tek yön iki kişilik havaalanı transferi hizmeti sunuyoruz. Bunun için info@frescokonaklari.com adresine uçuş detaylarınızı göndermeniz yeterli.

 

* Konaklamalarınızda bu kampanyalardan sadece birinden yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar sadece kendi sitemizden yapılan rezervasyonlar için geçerlidir. Promosyonları kullanırken önbüro ekibimizde info@frescokonaklari.com e-mail adresinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Fresco Cave Suites & Mansions