Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions Fresco Cave Suites & Mansions
  • hotel in cappadocia, cave hotel
  • hotel in cappadocia, cave hotel
  • hotel in cappadocia, cave hotel

Fresco Takımı

Fresco Cave Suites&Mansions/Kapadokya adil ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimsemektedir. Misafir memnuniyetindeki en önemli faktörün, insan kaynakları olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, otelimizin temel ilkesi her alanda karşılıklı güven ve saygıya dayalı işbirliğinin sağlanmasıdır.

   

Fresco Cave Suites&Mansions/Kapadokya’nın mevcut organizasyon yapısı 5 ana bölümden oluşmaktadır

* Yiyecek & İçecek Hizmetleri
* Teknik Hizmetler
* Mühendislik & Geliştirme
* Önbüro ve Misafir İlişkileri Hizmetleri
* Kat & Temizlik Hizmetleri

Her bir alt organizyonumuz iletişime büyük önem vermektedir. Çalışanlarımızın her türlü soru, görüş ve önerileri değerlendirilerek, düzenli yapılan iletişim toplantılarında çözümler üretilmektedir.

Operasyonlarımızı, misafir memnuniyeti ve kaliteyi üst düzeyde tutabilmek için sürekli olarak geliştirmek için çaba sarfetmekteyiz. Bulunduğumuz noktadan hiçbir zaman memnun kalmayarak, en iyi fikirlerimiz ve çabalarımızla kendimizi sürekli geliştirmek için çalışmaktayız.    

Çalışan gelişimi ve profesyonel gelişimi teşvik eden insan kaynakları yaklaşımımız, çalışanlarımıza gelişim fırsatları sunarak, bireysel ve takım performansını eğitimlerle en büyüklemeyi amaçlamaktadır.

Fresco Cave Suites&Mansions/Kapadokya takımı olarak, misafirlerimize sadece temizlik, sıcak su, internet, sessiz bir ortam ve konfor sağlamak için çalışmıyoruz; aynı zamanda takım olarak misafirlerimize Fresco Cave Suites&Mansions/Kapadokya içerisinde ve çevresindeki değerlerle, olağanüstü bir tarihi/kültürel deneyim yaşatmayı amaçlıyoruz. 

 

Fresco Cave Suites & Mansions